Lilo & Stitch (2025)
De Filmclub (6+)
Zet je in onze gezellige zitzakken en dompel je onder in cinema. Na de film organiseren we een leuke activiteit in het thema van de film. Zo oefenen we woorden die we net geleerd hebben. Dit is geen school: we maken plezier door te knutselen, sporten, spelletjes te spelen, of zelfs te koken. Elke maand kiezen we een andere film. Deze maand: Lilo en Stitch!
Datum
- zo 08 maart 2026, 10:30–13:00 Tickets
Prijzen
- Basistarief: € 3,00
- UiTPAS-houder: € 2,70
- UiTPAS met kansentarief: € 0,60
Locatie
GC de Lijsterbes
Lijsterbessenbomenlaan 6
1950 Kraainem
Lijsterbessenbomenlaan 6
1950 Kraainem
Lilo, een jong Hawaïaans meisje, leeft met haar oudere zus, Nani, na het verlies van hun ouders. Lilo is een eenzaam meisje, dat moeite heeft met het maken van vrienden en worstelt met het idee van gezin en verbondenheid. Ze raakt gefascineerd door het idee van familie, zelfs wanneer ze zich niet altijd begrepen voelt door anderen.
Praktische info
- Gesproken taal: stille film (geen gesproken tekst)
- Deze Filmclub is voor kinderen vanaf 6 jaar. Neem contact op voor meer info: hannes.van.rosendaal@derand.be of +32 499 77 27 53.
- De film start om 10.30 uur. Soms duurt de film langer, soms korter. We stoppen altijd ten laatste om 13.00 uur.
- Eerst kijken we de film. Na de film volgt een workshop of spel voor kinderen.