Taalpromotie

Infodag lessen Nederlands

11/08/23

In augustus en september organiseert het Agentschap Integratie en Inburgering infodagen over de lessen Nederlands. Wie een cursus Nederlands of bijvoorbeeld een conversatiegroep zoekt, krijgt er informatie, kan een niveautest afleggen en meestal ook meteen inschrijven voor een cursus.

Taalles

De infodag in GC de Lijsterbes gaat door op donderdag 24 augustus van 18-20 uur. Je moet een afspraak maken. Dat kan via de knop 'Maak een afspraak' of via het gratis telefoonnummer 0800 123 00.

Kan je niet komen? Zoek dan andere data en locaties op www.infonl.be.

Meer nieuws

  • Uit het centrum
    Thérèse en David zijn de nieuwe uitbaters van de Foyer

    Opening Foyer

    07/08/23

    Goed nieuws, sinds vandaag is de Foyer opnieuw geopend!

    Thérèse en David zetten het mooie verhaal van Gwen en Steven graag voort. Ze nodigen iedereen uit voor een fris pintje of goede koffie.

    GC de Lijsterbes wenst Thérèse en David alvast enorm veel succes!

  • Uit het centrum
    ©GC de Lijsterbes - gesloten

    Wanneer is het onthaal deze maand gesloten?

    10/07/23

    Opgelet, het onthaal is gesloten:

    van maandag 10 juli tot en met vrijdag 4 augustus 2023.

    Voor een UiTPAS, tijdens ons verlof, kan je terecht bij onze collega's van CC Den Blank.

    Heb je een vraag? Stel ze dan via info@delijsterbes.be, we beantwoorden ze zo snel mogelijk!

    Alvast bedankt voor je begrip.

  • Uit het centrum
    ©UiTPAS korting

    Registratie UiTPAS-houder

    07/06/23

    Heb je een UiTPAS? Dan krijg je 10% korting op het basistarief.

    Houders van een UiTPAS Druivenstreek kunnen online registreren. Voeg hier je UiTPAS-nummer toe en dan verschijnt, nadat je je aanmeldt, het voordeeltarief op jouw ticketpagina.

    Heb je al een UiTPAS uit een andere regio? Dan heb je ook recht op 10% korting, maar moet een medewerker even je UiTPAS registreren. Kom langs tijdens onze openingsuren of mail je naam en UiTPAS-nummer naar info@delijsterbes.be.